Vee baasil värvid ja lakid

ÕHU KÄES KUIVAVAD TOOTED

Kruntvärvid

Beckqua 101 AD 621 on alla 4%-lise lahustisisaldusega loodussõbralik alküüdkruntvärv. Kinnitub kergesti erinevatele pindadele ja on heade roostevastaste omadustega. Lai toonivalik.

Pinnavärvid

Laqva EG 692 on vees lahustuv paksukihiline toode. Kuivale pinnale võib seda modifitseeritud akrüüli probleemita kanda 100-150 µm paksuse kihina. Kiire kuivamine ja veekindlus iseloomustavad antud toodet. Lahustisisaldus on alla 10%. Lai toonivalik. Läige 5-50‰ G 60°.

Laqva EG 732 on alla 5%-lise lahustisisaldusega alküüdvärv, mis kuivab kiiresti ja on heade mehhaaniliste ning keemiliste omadustega. EG 732 on veekindel ja seetõttu eriti sobiv välistöödeks. Suurepärane nakkuvus erinevate aluspindadega. Sisaldab roostevastaseid pigmente. Lai toonivalik. Läige kuni 78‰ G 60°.

AHJUS KUIVAVAD TOOTED

Kruntvärvid

Beckqua 101 KE 600 on ahjus kuivav kruntvärv, alla 10% lahustisisaldusega .Heade roostevastaste omadustega modifitseeritud alküüd. Ülevärvimine pulbervärvi või vedela värviga annab pinnale head roostevastased ja mehhaanilised omadused. Vastupidav õlide suhtes. Lai toonivalik.

Pinnavärvid

Beckqua 401 DJ 650 on alla 10%-lise lahustisisaldusega alküüdpinnavärv. Jätab ühtlase ja sileda pinna. Kinnitub tugevasti, mistõttu sobib välistöödeks. Lai toonivalik.Läige kuni 80‰ G 60°.

Laqva KJ 600 on kõrge kvaliteediga ühekihiline värv, mis põhineb modifitseeritud alküüdil. Lahustisisaldus on alla 10%. Heade roostevastaste omadustega. Kinnitub hästi kõikidele metallpindadele. Vastupidav kemikaalide ja õlide suhtes. Kannatab ka tugevaid mehhaanilisi pingeid. Lai toonivalik. Läige kuni 80‰ G 60°.

Lakid

Beckqua 401 DB 650 on läbipaistev alküüdlakk alla 10% lahusti sisaldusega. See annab pinnale läike ning on hea nakkega eelnevalt puhastatud pinnal, mistõttu sobib hästi välistöödeks.